Joga w parach na Walentynki

Opis zajęć: 

Joga w parach to idealna praktyka podczas której budujemy zaufanie z parterem oraz umacniamy relacje. Uczymy się komunikacji i otwartości na siebie oraz na drugą osobę. 

Podczas 1,5 h zajęć skupimy się na rozluźnieniu naszego ciała poprzez wykorzystanie prostych pozycji, które będziemy wykonywać naprzemiennie bądź równocześnie z parterem. Zadbamy o wyciszenie naszego umysłu, a na koniec zanurzymy się w głębokim relaksie. 

Dla kogo?

Wszyscy są mile widziani! Niezależnie od wieku i poziomu zaawansowania. Będziemy pracowali w parach, więc zaproś żonę, męża, dziewczynę, chłopaka, przyjaciółkę  bądź kogokolwiek z kim chcesz wspólnie spędzić ten czas. 

Co zabrać?

Uśmiech i wygodny, nieograniczający ruchów strój 

Prowadzenie: Kinga Brzuchacz

Od dziecka jestem związana z ruchem. Zaczynając od lekkoatletyki, po taniec aż wreszcie przyszła do mnie joga. Dzięki różnorodnej ścieżce aktywności fizycznej wiele nauczyłam się o sobie i o swoim ciele. W 2016 roku ukończyłam program tańca współczesnego w Warsaw Dance Department, gdzie miałam okazję współpracować z wieloma fantastycznymi nauczycielami. Zafascynowana ciałem i jego możliwościami trafiłam na jogę. Praktyka na tyle mnie pochłonęła, że w 2018 roku ukończyłam kurs instruktorski RYT 200h, dzięki czemu zdobyłam międzynarodowe uprawnienia do nauczania. W jodze najbardziej cenię sobie spotkanie z samym sobą i zmierzenie się z własnymi ograniczeniami. 

Koszt warsztatów: 120 zł para

Zapisy: tel/sms 502 340 150

Liczba miejsc ograniczona! Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania warsztatu przy niewystarczającej ilości zgłoszeń.