O mnie

_DSC2697

Nazywam się

Małgorzata Kostrzewa

Jogę wg metody B.K.S Iyengara praktykuję od 2007 roku.
Od początku poczułam, że aktywność ta jest bardzo wszechstronna i kompleksowa w sensie fizycznym i umysłowym. Joga wniosła w moje życie świeżość, nową energię i duży spokój w głowie. Systematyczna praktyka wpłynęła na całe ciało i organizm i jednocześnie zaczęła otwierać przestrzeń w umyśle i sercu.

W 2014 roku ukończyłam 3-letni kurs nauczycielski w stopniu Introductory II prowadzony przez Henryka Liśkiewicza, pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara.

Wiedzę czerpię również poprzez udział w warsztatach prowadzonych przez innych doświadczonych nauczycieli z kraju i zagranicy. W 2011 roku podczas pobytu w Indiach odwiedziłam Instytut B.K.S. Iyengara w Punie i tam również uczęszczałam na zajęcia.

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, studiów podyplomowych na Uniwersytecie Warszawskim i w Szkole Głównej Handlowej.

Prowadzę zajęcia dla dorosłych, seniorów i dla dzieci na Bródnie.

Zajmuję się również masażem refleksologicznym twarzy i stóp, jestem dyplomowanym refleksologiem i bioenergoterapeutką. Więcej o tych formach terapii naturalnych na stronie www.pozdrowienaturalnie.pl

Serdecznie zapraszam do wspólnej praktyki  jogi i na zabiegi refleksologii 🙂