Lato z jogą

Smołdzino, 11-18.07.2020 
Zapraszam na letni tydzień z jogą na Pomorze. Z dala od miasta, z duża dawką ruchu i relaksu, dobrą kuchnią, w bliskim sąsiedztwie przyrody nadmorskiej. Ugości nas po raz kolejny Gościniec u Bernackich, pensjonat położony tuż przy Słowińskim Parku Narodowym. Parki Narodowe lubimy bardzo. Jeśli potrzebujesz chwili wytchnienia i wypoczynku w ciszy, więcej przestrzeni i więcej ruchu jest to propozycja dla ciebie.
Wszystko w duchu zdrowia i dobrego samopoczucia!

ZAPISY DO KOŃCA CZERWCA !

W programie:
• Zajęcia jogi fizycznej (przed południem)
• Łagodna joga (po południu)
• Spacery/wycieczki piesze i rowerowe po Słowińskim Parku Narodowym
• Plażowanie
• Warsztat ceramiczny w Glinianej Zagrodzie (opcjonalnie)

Dla kogo?
Propozycja dla wszystkich zainteresowanych aktywnym wypoczynkiem i regeneracją. Już ćwiczących i osób nowych w temacie, chcących jogi spróbować. To tydzień dla siebie pomagający wrócić do codzienności silniejszym, wypoczętym i zrelaksowanym.

Miejsce:
Smołdzino to wioska leżąca między Łebą a Rowami, w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego. Dookoła lasy, ruchome wydmy, dwa jeziora, rzeki, morze, pagórki. Dużo natury i przyrody, do której można dotrzeć pieszo lub na rowerze (wypożyczalnia na miejscu). Oprócz zajęć na sali poćwiczymy na zewnątrz – na trawiastej polance i na plaży.

Główne atrakcje w okolicy:
• Ścieżki turystyczne w Słowińskim Parku Narodowym
• Jezioro Gardno i Łebsko
• Skansen wsi słowińskiej w Klukach
• Ruchome wydmy
• Góra Rowokół
• Latarnia morska w Czołpinie

Miejsce daje dużo możliwości na spędzenie wolnego, letnio-wakacyjnego czasu. Jest alternatywą dla zatłoczonych latem polskich plaż. Można zabrać rodzinę, znajomych, bliskich, również tych nie praktykujących jogi, a chcących wypocząć w spokojnym, ładnym krajobrazowo miejscu.

Zakwaterowanie i posiłki:
Gościniec u Bernackich
http://www.ubernackich.pl/
Pokoje 2, 3 i 4 osobowe (jest możliwość zakwaterowania w pojedynkę za dopłatą 210 zł)
Posiłki: wegetariańsko/wegańskie – 3 posiłki przygotowane głównie z produktów lokalnych i z przydomowego ogrodu. Kuchnia roślinna sprawia, że wyjazd ma też charakter detoksu.

Dojazd:
autem
lub
komunikacją:
pociągiem do Słupska, ze Słupska PKS do Smołdzina.

Koszt:
zajęcia jogi
noclegi
pełne wegetariańskie wyżywienie (3 posiłki)

Cena:
1810 zł dorosły
950 zł dorosła osoba towarzysząca

Dla zainteresowanych warsztatem ceramicznym w glinianej zagrodzie dopłata 100 zł

O zajęciach:
Joga
Hatha joga wg metody BKS Iyengara, czyli joga fizyczna charakteryzująca się dużą precyzją ruchu, dokładnością, docieraniem do głębi. Sprzyja rozwojowi siły, stabilności i większej mobilności w ciele. Przywraca świadomość ciała i wycisza umysł. W praktyce używane są pomoce: kostki, paski, wałki, koce. Dzięki użyciu pomocy pozycje jogi stają się bardziej efektywne i mogą być wykonywane przez osoby w różnym wieku i z różnymi indywidualnymi ograniczeniami.

Zajęcia prowadzi Małgosia Kostrzewa
Uczę jogowego ruchu od 7 lat, bazując przede wszystkim na metodzie BKS Iyengara, ale wplatam w nią i inne techniki, tak żeby pozycje jogi stawały się bardziej dostępne, by budziła się lepsza świadomość ciała w ruchu, i by poczuć się radośnie i dobrze.”

Rezerwacja miejsca: yogaozyj@gmail.com
Miejsce rezerwuje wpłata zadatku w wysokości 400 zł w:
Joga Ożyj! Szkoła Jogi, ul. Bazyliańska 1, Warszawa
lub
na konto szkoły:
61 1050 1025 1000 0091 3978 1505.
W tytule proszę wpisać: „JOGA LIPIEC 2020”

ZAPISY DO KOŃCA CZERWCA !

Serdecznie zapraszamy !